Слідчі Сумського РУП у взаємодії з СБУ під процесуальним керівництвом Окружної прокуратури викрили завідувача відділення та двох лікарів одного з медзакладів Сум на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди.
За даними слідства, медики усвідомлюючи, що пацієнти потребують лікування та не можуть відкладати операції, вимагали від них кошти за послуги, які мали надаватися безоплатно.

Зокрема, за взяття зразка тканини лікар отримав 4 тисячі гривень, а за проведення операцій пацієнти сплачували від 9 до 15 тисяч гривень. Наразі встановлено низку осіб, які перераховували кошти на вимогу лікарів.
Поліцейські провели обшуки за місцями роботи та проживання фігурантів та вилучили телефони, чорнові записи та значні суми готівки: близько 47тисяч доларів США, 21 тисячу євро та понад 542 тисяч грн. Наразі всім трьом фігурантам повідомлено про підозру за ч. 1 та ч. 3 ст. 368 КК України. Слідство триває.
