Російська армія продовжує системно нищити цивільну інфраструктуру та тероризувати мирне населення Сумської області. Сьогодні зранку під удари ворожих безпілотників потрапили одразу два великих міста регіону — Суми та Конотоп.

Ранок розпочався з атаки на обласний центр. Російський дрон поцілив в автозаправну станцію на околиці Сум. Варто зазначити, що окупанти вже не вперше обирають подібні цілі, системно б’ючи по об'єктах паливної інфраструктури області. На території АЗС у момент вибуху перебували люди: попередньо відомо про трьох постраждалих цивільних. Медики оперативно обстежили їх та надали першу допомогу, на щастя, їхні ушкодження оцінюють як не важкі. Також вибуховою хвилею та уламками було пошкоджено кілька автомобілів.

Сьогодні вдень ворог наніс ще один удар по автозаправній станції м. Суми.
Фахівці ДСНС провели обстеження місця влучання та забезпечили пожежну безпеку.
На жаль травми отримала одна людина.

В цей день під ворожим ударом опинився Конотоп.

ДСНС у Сумській області

Тут росіяни спрямували свої дрони-камікадзе на цивільну інфраструктуру в самому центрі міста, поціливши «Шахедом» прямо в будівлю місцевого кінотеатру. Як повідомив міський голова Конотопа Артем Сємєніхін, внаслідок цієї атаки кількість постраждалих зросла. Поранення отримали жінка, чоловік, який наразі перебуває у важкому стані з серйозними травмами, а також ще одна жінка та 11-річна дитина. За останьою інформацією травми отримало 6 осіб.

На місцях влучань працюють екстрені служби, які ліквідовують наслідки ударів та розбирають завали. Остаточна інформація щодо масштабів руйнувань та стану постраждалих наразі уточнюється.

Читайте нас в Google News.Клац на Підписатися